• Rada Rodziców

• WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW

Zachęcamy Państwa do wsparcia działań Rady Rodziców poprzez wpłaty na jej konto. Zgromadzone w ten sposób środki zawsze przeznaczane są na działania wynikające z potrzeb uczniów i organizację:

-  imprez okolicznościowych,

- konkursów oraz zakup nagród,

- działań Samorządu Uczniowskiego,

Mimo że wpłata ta jest dobrowolna to będziemy wdzięczni za Państwa wkład, który ma realne odzwierciedlenie w działaniach na rzecz dzieci.

Wpłat dokonywać można na poniższy rachunek bankowy:

Składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 wynoszą:

30 zł od pierwszego dziecka,

20 zł od drugiego

20 zł od trzeciego dziecka w rodzinie.