Deszcz lejący się strumieniami z nieba nie był w stanie popsuć szkolnych obchodów Dnia Dziecka.
Sala Oddziału Przedszkolnego oraz klasy III zamieniła się w prawdziwą salę kinową, a zapach popcornu kusił przechodzących obok. Uczniowie klasy I otrzymali kolorowe upominki dzięki zaangażowaniu klasowej Rady Rodziców. Klasa druga wpadła w wir prac plastycznych, a Uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w rozgrywkach sportowych. Klasa VI ponadto umilała sobie czas grami planszowymi.
Wszystkim dzieciom, małym i dużym, życzymu wszystkiego najlepszego!