• Zimowy wyjazd integracyjny

• 18 stycznia klasa VII wraz z wychowawcą udała się na zimową, a co najważniejsze integracyjną wycieczkę szkolną do Olsztyna.

Wyjazd rozpoczął się wizytą w kinie na filmie "Powstaniec 1863", a zakończył pełnym emocji, dobrej zabawy i sportowych wyzwań - wspólnym wypadem na łyżwy! Jak widać wszystkim dopisywały dobre humory, tak więc ten dzień można uznać za jak najbardziej udany!

• Ogłoszenie

• Szkoła Podstawowa w Tuławkach zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie. Osoby spełniające wymagane kwalifikacje zapraszamy do kontaktu.

Oferta pracy

Wymiar czasu pracy:
              1 etat (20/20)

Okres zatrudnienia:
              umowa na czas określony od 20.02.2024 r.

Wysokość wynagrodzenia:
              - 4242 zł brutto, wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego
              - dodatek stażowy
              - dodatek wiejski

Wymagania:
              Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
              Współorganizowanie kształcenia specjalnego dziecka posiadającego orzeczenie oraz zadania
              związane z realizacją podstawowych funkcji szkoły - zadań dydaktycznych, wychowawczych
              i opiekuńczych. Współpraca ze specjalistami i nauczycielami pracującymi w szkole.

Aplikacja musi zawierać:
              list motywacyjny

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
              zstuławki@tlen.pl

Zachęcamy również do kontaktu osobistego w siedzibie szkoły
              oraz telefonicznego (89) 513-02-26

Oferta pracy - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia