• Sekretariat

• Duplikaty legitymacji, świadectw

•

Procedura wydawania duplikatów legitymacji szkolnej, karty rowerowej, świadectwa szkolnego i pobierania opłat za te czynności w Szkole Podstawowej w Tuławkach

Duplikat dokumentu zostanie wystawiony na podstawie wniosku o jego wydanie i dowodu wpłaty.

WNIOSEK DO POBRANIA - duplikat legitymacji

WNIOSEK DO POBRANIA - duplikat świadectwa

• za wydanie duplikatu świadectwa szkolnego i odpisu zaświadczenia pobiera się opłatę w wysokości 26 zł,

• za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej lub legitymacji przedszkolnej dla dziecka niepełnosprawnego pobiera się opłatę w wysokości 9 zł.

Opłat należy dokonać na konto Szkoły Podstawowej w Tuławkach

nr konta 95 1030 1508 0000 0008 2362 4001

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 7 czerwca 2023 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków

§ 67 ust. 1:

Za wydanie duplikatu dokumentu i za uwierzytelnienie dokumentu przeznaczonego do obrotu prawnego z zagranicą pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej od legalizacji dokumentu( 26 zł ), a za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej lub legitymacji przedszkolnej – kwocie opłaty skarbowej od poświadczenia własnoręczności podpisu ( 9 zł ).

oraz

- Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28 września 2007 r. w sprawie zapłaty opłaty skarbowej (Dz.U. Nr 225, poz. 1635, z 2007 r.)