29 maja w naszej szkole odbył się apel i piknik patriotyczny z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie obejrzeli prezentacje dotyczącą historii uchwalenia konstytucji 3 Maja oraz wzieli udział w Quizie wiedzy o Polsce. Następnie zostały rozstrzygnięte konkursy na plakat patriotyczny i symbol patriotyczny, które przygotowały wszystkie klasy pod kierunkiem wychowawców.
Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się na boisko wiejskie gdzie zorganizowany został piknik patriotyczny. Każdy mógł upiec kiełbaskę na ognisku i wziąć udział w grach i zabawach sportowych. Dziękujemy chłopcom z klasy 7 oraz ich Rodzicom za przygotowanie ogniska.