21 grudnia odbyła się w naszej szkole żywa lekcja historii. Uczniowie klasy V, przygotowali piekne stroje bogów i bogiń greckich.
W klasie na lekcji historii wykonaliśmy sesje zdjęciową oraz każdy uczeń zaprezentował krótka historie swojego boga lub bogini. Lekcja udała się wspaniale, wszyscy uczniowie bardzo zaangażowali się w ten projekt.