• Jak chronię swoją planetę? - wyniki szkolnego konkursu

• Dziś obchodzimy bardzo ważne święto, a mianowicie Światowy Dzień Ziemi i z tej okazji nasi uczniowie przygotowali piękne plakaty ilustrujące hasło - "Jak chronię swoją Planetę".

W ten sposób uczniowie naszej szkoły pokazali że los Ziemii nie jest im obojętny i każdy z nas powinien o nią dbać. Każdy uczeń został nagrodzony słodkim upominkiem. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w tę akcję.

• Wyniki Wielkanocnego konkursu

• Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami Wielkanocnego konkursu organizowanego przez Świetlicę Szkolną. Zadaniem konkursowym było wykonanie ozdobnego jajka w przestrzennej formie. Dziękujemy za pomysłowość i kunszt waszych prac.

Lidia Moczulska

Bartek Szarecki

Julia Wesołek

• Edukacja filmowa klasy 5 i 6

• Kolejny wyjazd klas 5 i 6 na edukację filmową do kina studyjnego Awangarda.

"Na linii wzroku" - nasz seans filmowy. Obejrzyj, a zrozumiesz: w jakich sytuacjach odkrywa się prawdę o sobie? Czy warto podejmować wyzwania? Wspaniała opowieść o tym, jak rozpoczynać wszystko od nowa...