• Warsztaty biologiczno-chemiczne

• Uczniowie naszej Szkoły mieli dziś możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań poprzez wzięcie udziału w warsztatch biologiczno-chemicznych.

Dzięki projektowi "Laboratoria przyszłości" uczennice klasy V miały możliwość skorzystać ze sprzętu, który pozwolił im wziąć udział w ciekawych eksperymentach pozwalających stworzyć fajerwerki a także rozwarstwić barwniki.

• Wycieczka do Nadleśnictwa Wipsowo

• Uczniowie Szkoły Podstawowej we Frączkach oraz Tuławkach mieli przyjemność udać się w fascynująca wyprawę po lasach Nadleśnictwa Wipsowo.

Serdecznie dziękujemy Pani Klaudii, która dzięki swojej życzliwości i ogromnej wiedzy wprowadziła nad w tajniki leśnej wiedzy oraz cierpliwie odpowiadała na nasze najbardziej szczegółowe pytania. Naszym przewodnikiem był też biały kotek, który podbił serca wszystkich leśnych podróżników.

• Akcja sprzątania

• Uczniowie klas IV-VIII wyruszyli 23 września ze szlachetną akcją sprzątania najbliższej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich wychowawcom za zorganizowanie tej akcji, która nie tylko przyczyniła się do zmniejszenia ilości zanieczyszczeń i śmieci w naszej najbliższej okolicy, lecz także podniosła świadomość potrzeby dbania o najbliższe nam tereny i środowisko naturalne.