• Karnawałowe szaleństwo w Oddziale Przedszkolnym

• Uczniowie Oddziału Przedszkolnego hucznie bawili się w okresie Karnawału.

W pieknie ozdobionej sali, ubrani w interesujące przebrania nasi najmłodsi oddali się zabawom, tańcom i wspólnemu spędzaniu czasu.

• Dzień Babci i Dziadka w Oddziale Przedszkolnym

• 18 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły Babcie i Dziadkowie. Z okazji ich święta przedszkolaki przygotowały specjalny dla nich program artystyczny.

Recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Na koniec odbył się słodki poczęstunek, a każdy wnuczek i wnuczka wręczyl własnoręcznie wykonane prezenty. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

• Podróże małe i duże klasy VI i VII

• We wtorek klasy 6 i 7 odwiedziły Kętrzyn. Uczniowie zobaczyli zamek krzyżacki, poznali styl gotycki. Następnie udali się do Bazyliki Świętego Jerzego, w której poznali legendę o Sanktuarium Maryjnym w Świętej Lipce oraz o pewnym skazańcu. W celi w Bazylice uwięzili go Krzyżacy. Miejsce istnieje do dzisiaj na tyłach kościoła. Każdy uczeń chciał na chwilę znaleźć się w tej celi.

Ostatnim miejscem był Konsulat Świętego Mikołaja. Można było wydmuchać bombkę, nauczyć się ją ozdabiać. Ponadto uczniowie obejrzeli tysiące ręcznie wykonanych ozdób choinkowych.